Bukiety ślubne dla magazynu WESELE

Wczoraj mieliśmy przyjemność wziąć udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Wesele do najnowszego numeru, który ukaże się już w marcu. Bukiety miały pasować do najnowszej kolekcji sukien ślubnych projektu Agnieszki Światły,a także do najnowszej kolekcji z salonu sukien ślubnych Flossmann. Była to świetna okazja dla nas do wykonania kilku bukietów ślubnych w różnym klimacie i kolorystyce. Z jednej strony minimalizm i prostota koloru w bukiecie z kallą, a z drugiej wielogatunkowy zestaw kwiatów w kolorze bordo, czerwień, a nawet granat czy czerń.Na piękne zdjęcia wykonane przez Studio fotografi Epena, nie możemy się już doczekać, dlatego już dziś zdradzimy Wam kilka zdjęć naszych bukietów:)

Tulipany i gipsówka

Dziś trochę zimowych akcentów:) Gipsówka i romantyczne, jasno różowe tulipany to kwiaty wybrane przez naszą ostatnią pannę młodą. Bukiet ślubny o nieco innej formie niż zazwyczaj. Do tego piękny, romantyczny wianuszek na głowę w kwiatów eustomy, róży i gipsówki. Dodatki także w tym klimacie. Lekko, stonowanie i bardzo kobieco.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dekoracja z niebieską hortensją

Dziś trochę o dekoracji z hortensją.  Jako genialny, letni kwiat idealnie dopełnia romantycznych charakter przyjęcia. Tym razem niebieska, niemal błękitna, delikatna a zarazem dostojna i majestatyczna.  Pięknie podkreślała urodę Panny Młodej,a także doskonale sprawdziła się jako akcent kolorystyczny na sali weselnej w Hotelu Eclipse we Wrocławiu.

 

 

Nie zawsze polne dekoracje w Karczmie:)

Słysząc Karczma chciałoby się zobaczyć snobki siana i pęczki zbóż na stołach, jednak nie każda z Młodych Par decyduje się na takie rozwiązania i nie do każdej Pary Młodej pasują takie aranżacje. Karczma Miłocin pod Wrocławiem to miejsce do, którego wracaliśmy często w ubiegłym sezonie ślubnym. Piękny teren wokół sali przyciąga wiele par, ale niekoniecznie musi to oznaczać „polne” dekoracje na samej sali weselnej. Dziś pokarzemy wam, że można połączyć dwa style. Lekki, romantyczny, nastrojowy w doborze roślin, ale klasyczny i elegancki w formie co doskonale odpowiadało stylowi naszych Młodych Par.

 

Dekoracja z gipsówką

Gipsówka często wracała do nas w tym roku. Obecnie przeżywa renesans w dekoracjach ślubnych co nas bardzo cieszy, gdyż jest lekkim w wyrazie i wdzięcznym w pracy materiałem. Tym razem jest w zestawieniu z białą eustomą, goździkiem i zielonym santini.

Dekoracja ślubna z gloriozą

Glorioza to afrykański kwiat, a w zasadzie pnącze, które zyskało wielkie uznanie w dekoracjach kwiatowych. Przez swą oryginalną formę na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy pragną stworzyć niepowtarzalny i niebanalny klimat na swoim ślubie.

W naszej dekoracji wystąpiła w połączeniu z innymi gatunkami kwiatów. Bardzo energetyczny zestaw w kilku odcieniach czerwieni był aranżacją weselną w Starej Garbarni we Wrocławiu. Państwo Młodzi postawili na klasyczne formy, ale oryginalne zestawy kwiatów i dodatków. Glorioza w połączeniu z piwonią, goździkiem, różą oraz frezją, alstromerią i dziurawcem prezentowała się doskonale.