Biel, królowa kolorów:)

Dziś o jeszcze jednej dekoracji. Pałac Jugowice to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie cechy pałacowej elegancji, a także nowoczesnego hotelu i restauracji. Takie miejsce to idealne wnętrze dla florysty. Można tam zrobić wszystko:) Wysokie pomieszczenia i bardzo jasne, dobrze doświetlone przestrzenie to doskonałe tło dla białych kwiatów, które pomimo swej elegancji nie zawsze i nie wszędzie wyglądają doskonale. Już drugi raz mieliśmy okazję wykonać dekorację w Pałacu Jugowice i  tym razem postawiliśmy na białe, dostojne hortensje, eustomy, róże i frezje. Do tego szkło, woda i pływające świece. Minimalistycznie, ale bardzo romantycznie, świeżo i lekko.

Dodatkowo parę fotek z etapu prac:)

Marynistyczna dekoracja ślubna

Żeglarskie klimaty w dekoracjach ślubnych to nadal dość nowy trend. W ubiegłym weekend mieliśmy przyjemność wykonać taką aranżację na ślub Marty i Norberta. Barka Tumska to wprost idealne miejsce do takiej scenografii. Na stoach dla gości weselnych ustawiliśmy wianuszki z kwiatów mieszanych w kolorach oczywiście biel, granat i czerwień. W środku wianków za królowały lampiony stylizowane na naftowe lampy. Przed Parą Młodą kompozycja niska i podłużna, tak aby nie zasłaniać najważniejszych gospodarzy. Bukiet ślubny także utrzymany w marynistycznym klimacie, wykończony granatową wstążką z wzorem kotwicy. Wszystko bardzo spójne i bardzo energetyczne w kolorze. Taka dekoracja to idealny pomysł nie tylko dla miłośników żeglarstwa, ale dla wszystkich tych, którzy pragną stworzyć niepowtarzalny klimat przyjęcia weselnego.

Ślub w nastroju lata!

Letnie tony naszych dekoracji za królowały  w ubiegły weekend w Hotelu Jester we Wrocławiu. Wianuszki z kwiatów, a także kompozycje na wysokich szkłach dodały lekkości i ociepliły wnętrze. Najmocniejszym tonem były czekoladowe kokardy na krzesłach, a także akcenty brązowych wstążek przy kompozycjach kwiatowych.