Dekoracja ślubna z białą gipsówką

Ostatnio pisaliśmy o ślubie w plenerze. Tym razem także Państwo Młodzi podjęli to ryzyko i się udało:)  Pogoda idealnie dopisała. Ceremonia ślubna i wesele odbyły się w Oleśnicy w Hotelu Amber. Czerwony dywan i białe stojaki z kwiatami gipsówki prowadziły Młodych do „ołtarza”. Dookoła piękna zieleń ogrodu dopełniała scenerii.

Romantycznie, świeżo i delikatnie. Zobaczcie sami:)

Romantyczne piwonie i hortensje!

Biele, kremy i delikatne odcienie różu. Taka dekoracja ślubna zagościła wczoraj w Pałacu w Brzezinie pod Wrocławiem. Piwonie, hortensje, róże, eustomy i wiele ciekawych sezonowych dodatków pięknie wpasowały się w klimat miejsca i otoczenia. Akcenty mocnej zieleni na krzesłach dodały energii we wnętrzu, a także nawiązały do roślinnych, malowideł na ścianach sali weselnej.

Ślub w plenerze pod Wrocławiem

Dość ryzykowne zważywszy na niepewną pogodę jest organizowanie ślubu w plenerze w Polsce. Jednak coraz częściej Pary Młode decydują się właśnie na taką stylistykę ceremonii ślubnej. Tym razem jak na życzenie pogoda dopisała. Było wręcz idealnie. Piękna sceneria ślubna odbyła się w Miłocinie pod Wrocławiem. Wesele natomiast na sali w Karczmie Miłocin. Naszym zadaniem było utrzymanie naturalnego klimatu wybranego miejsca – mostku nad wodą, a jednocześnie wprowadzenie ślubnego, romantycznego nastroju. Pracy było bardzo dużo, ale opłaciło się:) Para Młoda zachwycona!