Ślub w płatkach czerwonych róż:)

Ostatnio nasze klientki upodobały sobie czerwoną różę, jako kwiat przewodni na własnym ślubie. Kilka naszych realizacji było zatem usłanych piękną, pachnącą różą, która królowała zarówno w dekoracji sali weselnej jak i w dekoracji kościołów we Wrocławiu. Takie dekoracje wpadną w „oko” zarówno romantyczką, jak i dziewczynom o „klasycznych” i eleganckich upodobaniach.

Zobaczcie sami…zaczęło się od tony róż w bagażniku;)

 

Dekoracja ślubna w pastelowych barwach!

Wyjątkowo romantyczna, delikatna i bardzo kobieca dekoracja ślubna to jedna z naszych ostatnich aranżacji. Kompozycje składające się z wielu gatunków roślin i kwiatów. Kolorystyka łagodna, pastelowa, bardzo delikatna i subtelna.  Dopełnieniem dekoracji kwiatowych na stołach były także pompony wykonane z bibuły zawieszone pod żyrandolami. Atłasowe kolorowe wstążki, dyskretnie akcentowały krzesła dla gości oraz naczynia na kompozycje. Bukiet ślubny także mocno wypełniony kwiatowymi i roślinnymi „różnorodnościami”. Znalazły się w nim nawet sukulenty, ukochane przez Pannę Młodą;)  Taka piękna, niemal bajkowa dekoracja zagościła w Hotelu w Bielawie.

Nastrojowa dekoracja kościoła!

Ostatnio trochę opuściłam się w relacjach z naszych nowych dekoracji. To wszystko przez mega zapracowanie. Ale dziś nadrobię chociaż trochę:) Tym razem piękna, nastrojowa dekoracja ślubna kościoła. Duża ilość świec, kwiaty zatopione w w wodzie, kokardy na ławkach i bardzo mocno wypełnione kompozycje kwiatowe przy ołtarzu. W takich magicznych okolicznościach odbył się ślub dwóch par na wrocławskim biskupinie.

W bieli i czerni do ślubu!

Motyw kwiatów storczyka i cantedeski przewija się coraz częściej w dekoracjach kwiatowych na uroczystościach ślubnych. Rzadko jednak w tak zdecydowanych i kontrastowych kolorach. Dziś zaprezentuję Wam bardzo nowoczesny i elegancki zestaw białych storczyków i czarnej cantedeski, które królowały na stołach weselnych w Pałacu w Górznie. W kościele drobne kwiaty kalli zastąpiły większe i bardziej zdecydowane białe anturium.