Warsztaty florystyczne we Wrocławiu

Chcesz nauczyć się sztuki układania kwiatów? A może szukasz nowego pomysłu na rozwój zawodowy?

W odpowiedzi na wiele zapytań o warsztaty florystyczne zaczynamy nabór:) Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń w formie mailowym lub telefonicznym. Warsztaty będziemy organizować cyklicznie. Będą skupione wokół sztuki układania kwiatów, a także aranżowania kompozycji. W nadchodzących tygodniach planujemy warsztaty tworzenia letnich bukietów. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Planowany termin zajęć to 14 czerwca. Zajęcia będą trwać około 2 godzin. Koszt 50zł/ osobę – cena obejmuje szkolenie z wykładem, materiały i kwiaty, które uczestnik oczywiście zabiera ze sobą:)

Zapraszamy,

KT Kwiatowe Studio

Dekoracja w bieli i czerni!

Ostatnio w naszych aranżacjach dla klientów biznesowych we Wrocławiu często przewija się motyw bieli i czerni. Jest to bowiem bardzo nowoczesne i eleganckie połączenie. Piękne, białe kwiaty storczyka lub kalli idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz biurowców lub sal konferencyjnych. Wspaniale podkreślają uroczysty, a zarazem oficjalny charakter przyjęcia, a także wpisują się w nowoczesne przestrzenie. Cieszę się, że powoli odchodzimy od standardowych rozwiązań florystycznych i doceniamy prostotę form i barw.

Poniżej kilka naszych imprez z wykorzystaniem takich połączeń kolorystycznych.

 

Kwiatowe Studio na Targach Ślubnych w Hotelu Eclipse

Wczoraj mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach Ślubnych organizowanych w Hotelu Eclipse. Od 12 do 18 godziny odwiedzający mogli porozmawiać z nami o najnowszych trendach we florystyce i dekoracjach ślubnych. Wśród wystawców było wiele wspaniałych specjalistów z branży ślubnej. Wielu z odwiedzających skorzystało także z rabatów przygotowanych przez wszystkich wystawców.

 

Cuda, wianki wielkanocne!

Dziś trochę o naszych wyrobach wiankowych i innych ślicznościach wielkanocnych:) Dla każdego coś miłego. Rustykalne, naturalne, stylizowane, nowoczesne. Moje ulubione oczywiście to przepiórcze, naturalne zestawy. Serdecznie zapraszam na zakupy do nas do Studio lub na Targi w Niedzielę Palmową na Plac Nowy Targ we Wrocławiu.

Śpieszcie się, bo schodzą jak świeże bułeczki;)

Targi ekologiczne we Wrocławiu

Ostatnio mieliśmy okazję wziąć udział w Targach na Placu Nowy Targ we Wrocławiu. Warsztaty dla dzieci, malowanie, robienie wianków i innych ozdób świątecznych. To wszystko działo się 04 kwietnia.

Dla zainteresowanych naszymi wyrobami świątecznymi dobra wiadomość:) W niedzielę palmową będziemy znów na jednym ze stoisk:) Serdecznie zapraszamy na Plac Nowy Targ w nadchodzącą niedzielę tj. 13 kwietnia! Wianki, jajka cekinowe, malowane i inne cudeńka czekają na Was!