Otwarcie naszej kwiaciarni!!!:)

Kochani w końcu udało nam się ulokować w jednym miejscu. Teraz łatwiej będzie nas odwiedzić, omówić Wasze piękne dekoracje na ślub, komunie, czy imprezę firmową. Nie musimy się już umawiać na specjalnie zaaranżowane spotkania. Teraz każdego będziemy na Was czekać w naszej kwiaciarni we Wrocławiu na ul. Jedności Narodowej 155. Wpadnijcie! napijcie się z nami kawy i nacieszcie pięknym widokiem kwiatów:) A może przy okazji zapragniecie zabrać jedną z naszych oryginalnych roślin do domu:)

Od kwietnia w tym samym miejscu rusza także „Warsztatownia”, miejsce otwarte na inicjatywy artystyczne. Kierowane głównie do dzieci i młodzieży od lat 5 – 14. Warsztaty plastyczne o różnym profilu organizowane w różne dni tygodnia. Od malowania, wyklejania, szycia po rzeźbę, ceramikę, fotografię i wiele innych:) A dodatkowo kilka razy do roku będziemy organizować warsztaty florystyczne dla wszystkich tych, którzy pragną rozwinąć swoją pasję związaną z tą dziedziną.

Zapraszamy!

Zimowy, biały ślub!

Tym razem to realizacja dekoracji na ślub we Wrocławiu w Sali Gotyckiej. Piękne, historyczne wnętrze, ściany z surowej cegły, a na stołach piękne, skromne, ale jak urokliwe kompozycje kwiatowe. Do białej stylizacji, w śnieżnym klimacie za oknem idealnie wpasowała się gipsówka. Polecam tą roślinę, nawet wielcy przeciwnicy powoli zaczynają zauważać jej niepowtarzalny charakter:)

Znowu piszą o KT Kwiatowym Studio :)

Od dziś możecie przeczytać nowy artykuł na cenionym blogu ślubnych Bridelle. Znów nasze Studio zostało docenione. Tym razem to realizacja ślubnej dekoracji dla jednych z naszych klientów, którzy postawili na oryginalność i nowoczesność. Dekoracja kwiatowa była przygotowana w Hotelu Jester we Wrocławiu. Zdjęcia dla nas zrobił Rafał Kubiak. Więcej przeczytacie już tu:) Zapraszamy! http://www.bridelle.pl/?p=54388