Świąteczne wianki, wianuszki!!!

Święta już niebawem, a my zakończyliśmy już naszą ciężką pracę i przygotowania Waszych pięknych dekoracji świątecznych. Wianki, wianuszki, stroiki i inne cudeńka już prawie we wszystkich w domach. Czekamy na ostatnie odbiory i o oczywiście na Wasze wigilijne relacje:) Życzymy ciepłych i spokojnych świąt:)))

Wigilia świąteczna na Miejskim Stadionie we Wrocławiu

Dziś zakończyliśmy przygotowania kolejnej dekoracji na firmową Wigilię. Tym razem dekoracja świąteczna we Wrocławiu na Miejskim Stadionie. Bardzo prestiżowa impreza dla bardzo znanej ochroniarskiej firmy:) Kwiaty i dekoracje w klasycznym klimacie, przełamane jedynie odrobiną pięknej kraciastej wstążki, która nadała nieco oryginalny styl całości.

Świąteczna dekoracja dla wrocławskiego Credit Suisse

Znów za nami duża impreza, tym razem to wigilia dla pracowników wrocławskiego Credit Suisse. Dekoracja na prawie trzy tysiące osób na Hali Stulecia:) Wyobraźcie sobie te ilości. Na szczęście wszystko się udało. Na stoły przygotowaliśmy wianki ze świerku, a na duże bufety szwedzkich stołów,wielkie kompozycje z jodły z akcentem kwiatu lilii oraz ozdób świątecznych. Na scenie stały różnej wysokości jodły kaukaskie.

Coraz bliżej święta:)

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, dlatego dziś trochę na temat świątecznych dekoracji we wrocławskich sklepach. Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać kilka ciekawych aranżacji dla sklepów i salonów. Między innymi dla kilku salonów luksusowych zegarków mieszczących się w głównych pasażach handlowych we Wrocławiu. Dekoracje musiały być bardzo eleganckie, minimalistyczne w formie i stonowanej kolorystyce. Wyszło tak…:)