Kwiaty na jubileusz w Capitolu

Wczoraj także mieliśmy inne zamówienie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Kwiaty na jubileusz miały być eleganckie i stonowane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Dominowały więc blado herbaciane róże oraz eustomy w kolorze ekry i bieli. Dodatkiem były złote gałązki i szara, eukaliptusowa zieleń. Bukiety na podziękowania dla wrocławskich artystów również w tym tonie dopełniały jasne kwiatowe wypełniacze. Wyszło pięknie! Najważniejsze, że bardzo świeża róża zdążyła się rozwinąć na imprezie:)

 

Kwiaty na uroczystość

Wczoraj bardzo pracowity dzień. Tym razem mieliśmy okazję przygotować dekorację na uroczystość akademicką do Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Kolorystyka przewodnia to biel i granat. Postawiliśmy więc na energetyczne zestawy kontrastowych barw, aby całość nieco ożywić i przełamać klasyczny styl łączenia barw. Pomarańcz, żółć oraz biel pięknie komponowały z ciemnym granatem dekoracji materiałowej na bufetach.

Jesień w pełni:)

Jesień to moja ulubiona pora roku. Wbrew opinii wielu osób, że wiosną jest najwięcej pięknych kwiatów i roślin, ja zdecydowanie wolę jesienne zbiory. Nie dość, że ciekawych roślin ciągle pełno to jeszcze piękne dodatki gałązek, kory, szyszek, jarzębin oraz dyń. I właśnie trochę o dyniach dziś będzie:) Oto kilka pomysłów na ciekawe kompozycje i aranżacje z dodatkami tych bardzo ozdobnych warzyw:) Uwielbiam!

 

Czerń, biel i czerwień czyli kwiaty do RCTiB we Wrocławiu

Kolejna impreza w kolorach czerń, biel i czerwień już za nami. Bardzo elegancka dekoracja towarzyszyła naszym klientom na kongresie w Regionalnym Centrum Turystyki i Biznesu we Wrocławiu. Kwiaty w mocnych, nasyconych odcieniach czerwieni, zostały skontrastowane i uzupełnione pięknymi, czarnymi naczyniami. Biel obrusów oraz czerń ścian przy bufetach podkreśliła urok, bardzo prostych, niemal modernistycznych w formie kwiatowych zestawów. Uwielbiam takie dekoracje:)