Kwiaty na otwarcie Teatru Muzycznego Capitol

Wczoraj było otwarcie nowego, długo oczekiwanego Teatru Muzycznego Capitol. Jestem zaszczycona, że to właśnie nasze studio mogło wykonać dekorację kwiatową na uroczystość wieczorną. Tym razem klasyka kolorytyczna i prostota form. Piękne, czerwone, nasycone kwiaty róży i goździków ułożone na wysokich, czarnych szkłach.

Jestem zachwycona tym projektem. Niebawem więcej fotek dekoracji w takim klimacie. Już nie mogę się doczekać:)

Dekoracja kwiatowa na Kongres Kardiologiczny.

Z lekkim opóźnieniem piszę o naszej nowej realizacji – tym razem to oryginalna dekoracja we Wrocławiu na XVII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Organizator wybrał projekt w jesiennym klimacie. Postawiłam więc na energetyczne kolory jesieni – czerwień, pomarańcz i żółty z lekkimi akcentami bordo. Najciekawszym elementem były dynie. To właśnie w nich były przygotowane kompozycje ze świecą, ustawione na niemalże stu stołach zasiadanych przez gości przy kolacji. Na bufetach duże kompozycje także dostały dodatki ciekawych, ozdobnych dyń, a na stołach ze słodkościami dodatki czerwonych  jabłuszek. Wyszło pięknie:) Zobaczcie sami!

Romantyczne róże i eustomy!

Kolejna piękna i romantyczna realizacja za nami. Tym razem to dekoracji sali i kościoła we Wrocławiu. Większość kwiatów stanowiły eustomy i róże w kolorach biel, ekry oraz delikatny róż. Bardzo romantyczne zestawy uzupełniały delikatne odcienie fioletu. Bukiet ślubny z róż i eustom oryginalnie wyróżniał fioletowy agapanthus oraz wykończenie szaro białą rośliną starca (senecio). Całość bardzo delikatna i kobieca na pewno przypadnie do gustu wszystkim romantyczkom:)

 

Piszą o nas:)!

Od dziś o dekoracjach KT Kwiatowego Studio możecie czytać i oglądać na znanym i cenionym portalu poświęconym tematyce ślubnej – BRIDELLE:) Na stałe możecie nas odszukać w zakładce WYBÓR BRIDELLE. Wszystkich poszukujących ciekawych, ślubnych inspiracji zapraszamy podwójnie:)!!!

http://www.bridelle.pl/?p=50664

Dekoracja ślubna z turkusowym akcentem

Nasza druga dekoracja ślubna w ten weekend upłynęła pod hasłem turkus i biel. Zupełnie inny styl niż poprzednia dekoracja, bo utrzymana w nowoczesnym klimacie, pasującym do sali. Proste naczynia, zalane wodą, a w nich kwiaty, kryształy i pływające świece. Znany już Wam motyw:) Ostatnio coraz częściej realizujemy takie dekoracje. Ale tym razem oryginalności dodawał kolor turkusowy, bardzo rzadko wybierany prze Panny Młode. Na stole dla dzieci obowiązkowo pojawiły się kompozycje z lizaków oraz prezenty w turkusowych opakowaniach. Bukiet ślubny już bez akcentów turkusu, ale za to wykończony koronką z sukni Panny Młodej:)

Z akcentem sukulentów:)

Bardzo pracowicie zaczyna się dla nas wrzesień. Miesiąc coraz częściej wybierany przez pary młode. Nic dziwnego patrząc na piękną pogodę w ubiegły weekend. Dla jednej z kilu naszych realizacji  w ten weekend pogoda była bardzo ważna, gdyż ceremonia ślubna odbywała się na tarasie sali weselnej. Wyszło pięknie. Oto kilka fotek dekoracji sali i bukietów ślubnych z akcentami sukulentów.

Zielona, storczykowa dekoracja ślubna:)

Ostatni weekend ubiegł nam bardzo pracowicie. Tym razem mieliśmy przyjemność wykonać dekorację ślubną we Wrocławiu w Hotelu Jester. Nowoczesne wnętrze doskonale uzupełniła aranżacja w egzotycznym klimacie, usłanym kilkoma gatunkami storczyków oraz kalli. Niepowtarzalny klimat oryginalnego wybory Pary Młodej dopełniały świece pływające na wodzie, w szklanych naczyniach z kwiatami. Kolor, także niebanalny bo zieleń i biel. Bardzo eleganckie zestawy dekoracji dopełniały zielone kokardy na krzesłach i piękne winietki. Cudo:) Oby więcej takich realizacji.

Wspaniałe fotografie zawdzięczamy Rafałowi Kubiakowi ze Studio fotograficznego https://www.facebook.com/rafal.kubiak. Dziękujęmy bardzo, bardzo:)