Lawendowa dekoracja ślubna

Ślub w kolorze lawendy to nasza ostatnia realizacja. Uwielbiam takie zestawy kolorystyczne, a także stylistyczne. Kompozycje na ślub cywilny na pięknych białych stojakach, wypełnione ciekawymi dodatkami o polnym charakterze. Bukiety dla rodziców pełne, zwiewne i bardzo kobiece. Bukiet ślubny dla naszej klientki to fioletowa eustoma i pachnąca lawenda. Cudo! Mogę robić same takie dekoracje:)

Naturalnie…

Coraz większą popularnością cieszą się okazjonalne i ślubne dekoracje w naturalnym, „eko” stylu. Takie zestawy wybiorą osoby ceniące piękno polnych roślin, lubiące i naturalne połączenia barw i form. Osobiście uwielbiam taki styl. Drewno, naturalne materiały i delikatne barwy romantycznych kwiatów. Po co coś więcej:)

Oto kilka naszych propozycji:)

Dekoracja ślubna w pałacowej oprawie

Tak jak ostatnio wspominałam w ubiegłym tygodniu mieliśmy dużo pracy. Dwie realizacje w odmiennym stylu, miejscu i charakterze. Dziś trochę wspomnień o naszej drugiej realizacji, która odbyła się w Pałacu w Wojanowie. Piękne, zaczarowane niemal miejsce:) Sala w renesansowym stylu musiała zostać uszanowana. Dekoracje musiały być spójne zarówno z upodobaniami Panny Młodej i pasować do dość narzucającego stylu pałacu. Postawiliśmy więc na biel i ekry z dodatkiem zieleni. Do tego mnóstwo szkieł i świec, które rozświetlały całość wnętrza. Sala taneczna, ubrana w białe podwieszane materiały dostała dodatkowo zielone, bukszpanowe kule, które idealnie pasowały do klimatu sali i ogrodu, w którym dominowały właśnie te krzewy.