Dekoracja ślubna w egzotycznych klimatach

Pracowity tydzień…dwa śluby o zupełnie innej aranżacji, innej stylistyce i charakterze. Dziś trochę o jednym z nich:) Dekoracja ślubna została przygotowana na salę w Hotel Jasek we Wrocławiu oraz do małego kościoła pod Wrocławiem. Egzotyczne kwiaty w kolorach bordo, czerni, czerwieni i bieli. Kwiaty typu storczyk, kalla i ciekawe dodatki oryginalnych roślin. Taką aranżację wybiorą Panny Młode pragnące stworzyć niepowtarzalny nastrój na własnym ślubie.

Ślub w sielsko – górskim nastroju:)

Dekoracje ślubne z polnych kwiatów, w sielskim nastroju to nadal rzadkość. Głównie dlatego, że dekoracja w takim charakterze nie pasuje do większości sal, restauracji czy hoteli, w których najczęściej organizowane są takie uroczystości. Tym razem było inaczej. Weselne przyjęcie odbywało się w schronisku górskim w Orle na terenie gór Izerskich. Cudne miejsce oraz cudna uroczystość. Góry, łąki i ślub:) Dekoracja musiała być spójna z miejscem i klimatem Pary Młodej, która kocha słoneczniki, dzikie róże… i wszystkie gatunki polnych i mało ,,typowych” kwiatów. Wyszło świetnie! Lekko, romantycznie i bardzo energetycznie:)

W fiolecie do ślubu!

Tym razem przygotowaliśmy ślub w fioletowych barwach:) Fiolet jest coraz częściej wybieranym przewodnim kolorem na ceremoniach ślubnych. Chodź nadal wywołuje kontrowersje i negatywne skojarzenia, często przypada do gustu pannom młodym pragnącym stworzyć oryginalną i niebanalną oprawę ślubną. Jako doskonały kontrast dla bieli, pięknie dopełniał nastrojowy, romantyczny charakter całego przyjęcia. Eleganckie kwiaty typu storczyki oraz duża ilość świec i kryształów świetnie wpasowały się zarówno w upodobania Państwa Młodych oraz wnętrze sali na której odbywała się uroczystość. Bukiet ślubny tym razem bardzo nowatorski bo wykonany z materiałowych kwiatów, szytych ręcznie z materiałów analogicznych do sukni ślubnej oraz dodatków typu koronka i fioletowe akcenty. Jako akcent żywych, a zarazem ulubionych kwiatów Panny Młodej, w bukiet ślubny wkomponowałam orchidee. Wyszło cudnie:)

 

Delikatne róże z akcentem amarantu

Ślub w odcieniach amarantu w tym sezonie to jeden z głównych modowych hitów. Delikante róże, kremy i biele z akcentem amarantowego tonu dodatją wyjątkowego nastroju i charakteru bardzo romantycznym zestawom ślubnym. Zobaczcie sami:)

Dekoracja ślubna w kolorach black, red, white

W ten weekend mieliśmy okazję wykonać dekorację ślubną w nietypowych jak na tą okazję kolorach. Krwista czerwień, trochę bieli i akcenty czerni. Cały ton takiej dekoracji narzuciła kreacja panny młodej – piękna biała suknia z akcentem czarnej wstążki przepasanej w talli. Stąd także pojawił się motyw czarnych kokardek przy krzesłach gości, a także czarne bieżniki i kryształki. Bukiet ślubny, prosty w formie, bardzo elegancki wykonany z jednego gatunku kwiatów i czarnych liści. Tak, aby całość była bardzo konsekwentna i harmonijna. Do podkreślenia romantycznego charakteru przyjęcia, na stołach rozsypane były pięknie pachnące płatki czerwonej róży:) Wyszło pięknie:)

Do realizacji tak oryginalnej dekoracji doszło z polecenia portalu ułatwiający organizację ślubów SALE MARZEŃ https://www.facebook.com/salemarzen. Dzięki i oby więcej takich realizacji:)