Dekoracja w sielskim tonie!

Na pozór dziwne połączenie miejsca i stylu obranej dekoracji na imprezie firmowej. Dziwne, bo miejsce to magazyn firmy, której siedziba znajduję się wokół samych pól. Stąd też pomysł, aby polne kwiaty zaprosić do środka:) Kwiaty typu margaretka, róża, goździk i mnóstwo „łąkowych” dodatków zagościły więc na stołach ustawionych w alejkach magazynowych:) Wyszło super!

Różany ślub:)

Róża jest bardzo popularnym i lubianym kwiatem. Często kojarzy nam się z elegancką prostotą i romantycznym minimalizmem. Z jednej strony delikatne płatki i piekny zapach wprowadzają nas w romantyczny nastrój, z drugiej strony kolce przypominają o wyjątkowości tej rośliny i nieco ,,zadziornym” charakterze;). Nic dziwnego, że tak często jest królową dekoracji ślubnych. Tym razem w kolorze różu i ekry zagościła w bukiecie ślubnym i dekoracji auta.

Z piwonią do ślubu.

Piwonia, peonia to bardzo lubiany i często w tym okresie wybierany kwiat do ślubu. Nic dziwnego…jest piękna,elegancka, niemal barokowa, a co najważniejsze bardzo kobieca i romantyczna. Tym razem proponuję dekorację z różową piwonią oraz delikatnymi lampionami, które mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym zarówno we wnętrzu, jak i na przykład jako akcent przy wejściu na salę lub do kościoła.

Fioletowy ślub!

Fiolet to także bardzo rzadko wybierany kolor przewodni ślubu. Parę lat temu wzbudzał negatywne komentarze i ,,pogrzebowe” skojarzenia. Dziś nie szokuje, ale coraz częściej budzi zachwyt. Kwiaty w tych kolorach są często oryginalne także w formie, co wypływa na całość kompozycji bardzo pozytywnie:)

Ekstrawagancki bukiet do ślubu:)

Najczęściej wybieranymi formami bukietów ślubnych to wiązanki w typie biedermeierowskim – czyli mocno wypełnionej półkuli oraz formy lekkiego zwiewnego, okrągłego bukietu. Rzadziej przyszłe Panny Młode decydują się na ,,inne” formy. Jednak mnie bardzo cieszą takie odważne decyzje:) Jest to także dobry pretekst do sprawdzenia się w nowej roli jako florysta.

Tym razem to był strzał w dziesiątkę:) Panna Młoda o sylwetce modelowej idealnie wybrała smukły bukiet o odwróconej formie – góra, kulista wykonana z materiału, dół mocno wysmuklony, ułożony z kwiatów. Świetnie komponował się z delikatną, krótką suknią i podkreślał sylwetkę. Dziewczyny!!! nie bójcie się innowacyjnych pomysłów:) Bierzcie przykład:)

Kwiaty na konferencję.

I znów niebieska hortensja zagrała pierwsze skrzypce przy dekoracji dla firmy medycznej, która zamówiła u nas kwiaty na krótką konferencję. Kwiaty miały pasować do logo firmy, a także zastawy stołowej. Połączenie pełnych, pąkowych, prawie ,,polnych” kwiatów typu lewkonia, alstromeria w jasnych pastelowych barwach kontrastowała mocna, zdecydowana w formie i kolorze niebieska hortensja.