Romantyczna dekoracja ślubna!

Weekend mieliśmy bardzo pracowity, ale za to jak satysfakcjonujący:) Wyjątkowe, romantyczne dekoracje ślubne to to co lubimy robić najbardziej. Tym razem mieliśmy okazję taką wykonać. Zwiewne, niemal polne zestawy bukiecików i kompozycji w prostych, nowoczesnych, szklanych wazonach świetnie wpasowały się zarówno w gotyckie wnętrze kościoła jak i renesansowy pałac. Całość wyglądała bardzo lekko, kobieco i bardzo elegancko:)

Niebieska hortensja – królowa tej wiosny:)

Nadal pozostajemy w klimacie błękitnych odcieni hortensji z dodatkiem jasnych kremów i bieli. Dziś kilka fotek z naszych dwóch realizacji w tym klimacie:) Jedna to bukiet ślubny, bardzo kobiecy, romantyczny i oryginalny – głównie przez wykończenie nóżki, taśmą w kropeczki:) Druga to kolacja firmowa.

Mogę robić same takie:)

Kwiaty na jubileusz.

Tym razem miałam okazję, przygotować dekorację kwiatową na X Jubileuszowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Kwiaty miały pasować do oprawy graficznej imprezy. Kolorystyka, która zatem królowała to biele, żółcie i błękity. Całość utrzymana w bardzo eleganckim zestawie kwiatów typu storczyk, hortensja, kalla.

Osobiście najbardziej podobają mi się kompozycje na stoły wystawowe – to te na wysokim szkle ze storczykiem;) A Wam jak się podoba ta propozycja?

Biele, kremy i czekoladowe dodatki!

Tym razem mieliśmy okazję wykonać ,,słodką” oprawę ślubną. Kolorystyka, którą obrali nasi klienci to delikatne kremy oraz złamane biele z dodatkiem czekoladowych brązów. Piękna, stonowana dekoracja królowała zarówno na sali jak i w kościele. Elementem łączącym różnorodne gatunki kwiatów były brązowe, atłasowe wstążki i duża ilość świec dopełniających ten nastrojowy, ,,ciepły” i przytulny klimat:)