Bukiety z dodatkami!

Dziś proponuję kilka propozycji ciekawych dodatków dekoracyjnych stosowanych do dekoracji bukietów i kompozycji. Osobiście najczęściej używam naturalnych dodatków – typu gałązki, korzenie itd., a do wiązanek ślubnych także naturalnych, materiałowych wstążek. Ale czasem można zaszaleć:) Dlatego, jeśli tylko styl dekoracji mi na to pozwoli uwielbiam używać metalowych drutów, koralików, a także czasem piórek. I dziś na nich głównie się skupię.

Pióra to genialny dodatek do glamourowych zestawów kwiatowych i stylizowanych wnętrz. W kolorze czarnym zwłaszcza:)

Spóźnione Walentynki:)

Z powodu awarii naszej strony, nie mogliśmy nic napisać w Dniu Świętego Walentego, dlatego tak trochę z opóźnieniem poruszymy ten temat:)

Walentynki! Skąd one się wzięły i dlaczego pomimo ciągłej krytyki jako przejawu tzw amerykanizacji, tak naprawdę coraz więcej z nas obchodzi ten dzień obdarowując najbliższą osobę jakimś drobiazgiem. Ponoć mają bardzo długą tradycję, bo sięgającą średniowiecza, a niektórzy twierdzą, że nawiązują do tradycji rzymskich świąt, obchodzonych ku czci bogini kobiet i małżeństwa. Jednak do naszego kraju trafiły dopiero w latach 90 tych XX wieku i tak coraz to bardziej gruntują swoją pozycję:) Trochę na siłę, ale jednak miło jest dostać w tym dniu (i nie tylko) chociaż symbolicznego tulipana czy różę:)

Do kwiatów polecamy oryginalne akcenty. Na Walentynki do naszych bukietów dorzucaliśmy nasze ręcznie robione kartki:) Bardzo się podobały! Polecamy się na przyszłość.