Majestatyczna Gladiola!

Dziś proponujemy dekorację kościoła z białych mieczyków. Ten wyjątkowo okazały kwiat, doskonale nadaję się do wystroju, dużych, gotyckich świątyń. Jego prosta forma i smukły kształt świetnie nawiązuje do surowych wnętrz gotyckich kościołów. Dodatkowo bukiet ślubny z ukochanej przez Pannę Młodą frezji, świetnie harmonizuje i podkreśla subtelny, nieprzesadzony wybór dekoracji.

Ekologiczne Warsztaty

Wczoraj w Parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu, miałam okazję i wielką przyjemność prowadzić warsztaty ekologiczne. Do udziału zostałam zaproszona przez Spółdzielnię Artystyczną PANATO, całość imprezy organizowana była w ramach akcji WROCŁAWIANIE NA POLANIE. Impreza była kierowana głównie do dzieci, z którymi to mieliśmy tworzyć makietę ogrodu, wykorzystując do tego recyklingowe odpadki. Pomimo zmiennej pogody, obfitej w przelotne deszcze, które utrudniały realizację tematu spotkania,  udało nam się stworzyć kolorowy ogród. Fantazja dzieciaków wykreowała oryginalne formy, tworzone z plastikowych butelek, papierowych opakowań, a także z połamanych parasolek:)

Warsztaty prowadziłam wraz z młodą, wrocławską artystką Anną Nosowicz http://www.facebook.com/pages/Anna-Nosowicz-Painting/228958850474672

 

 

Eustoma zawsze modna!

Dziś proponujemy kompozycje na uroczystość weselną w Hotelu Jasek we Wrocławiu. W roli głównej biała eustoma, do tego dodatki goździka oraz różnorodnej zieleni, która świetnie harmonizuje z wnętrzem ,,kryształowej” sali. Kompozycje stoją na wysokich, szklanych naczyniach, które doskonale wyglądają na okrągłych stołach, a dodatkowo nie przeszkadzają gościom weselnym w ucztowaniu. Oprócz wystroju sali, oczywiście zawsze konieczny bukiet dla Panny Młodej. W tym wypadku z białej eustomy i odrobiny zielonego dziurawca.