Słonecznik w roli głównej!

Słoneczniki są ulubionym kwiatem romantyczek:)Znów miałam okazję wykonać dekorację dla jednej z nich. Tym razem słonecznik bez dodatkowych roślin miał stworzyć oprawę florystyczną uroczystości weselnej. Postawiliśmy więc na proste formy. Wiązanka ślubna, prosta, bez dodatkowych roślin. Sam słonecznik, oczywiście w wersji ślubnej podkreślony elegancką, atłasową wstążką. Do tego reszta elementów dekoracji z wykorzystaniem naturalnych, polnych traw, suszonych cytryn oraz rafi, tak aby podkreślić charakter sielskiego wesela.

 

Plener w eleganckim wydaniu!

W ostatni weekend miałam przyjemność wykonać wspaniałą aranżację razem z dziewczynami z ,,Kwiatowni” (Pracowni Florystycznej na ul. Ojca Beyzyma 1C we Wrocławiu). Zlecenie było dość oryginalne jak na nasze ślubne standardy, gdyż uroczystość odbywała się w plenerze. Kwiaty musiały się nie tylko pięknie prezentować, ale przede wszystkim wytrzymać upały trwające cały weekend.Wszystko wyszło perfekcyjnie!

Kwiaty w delikantych odcieniach złamanej bieli oraz delikatnych brzoskwiń i łososi stały jak zaczarowane. Niesamowity klimat całego przyjęcia podkreślały świece wkomponowane w zestawy kwiatowych różności. Charakter pleneru i naturalności podkreślały także bufety z jedzeniem, przy których ustawiłyśmy starą, drewnianą dorożkę, z wieloma doniczkowymi kwiatami.