Pałacowe metamorfozy:)

Mocne kolory przy dekoracji ślubnej to rzadkość, dlatego dziś pokarzemy jak kolorowymi, żywymi i radosnymi kolorami można ocieplić wnętrza pałacowych, ciemnych pomieszczeń.

Pałac Krobielowice…..pałac…wydawałoby się, że zastanę tam piękne zabytkowe wnętrza. Niestety sale wymagały dużego zaangażowania, zarówno dekoracji materiałowych jak i florystycznych. Ciemne sale, do tego ,,mroczne”  zasłony przesłaniające niemalże połowę okien. Do tego lamperie, także w bordowym kolorze, które nie do końca odpowiadały przyszłej Młodej Parze.  Dlatego postawiliśmy na biel i delikatne berze w dekoracji materiałowej, a mocne pomarańcze przełamane bielą i kremem, nawiązując do całości dekoracji. Do tego białe naczynia z dekoracyjnym ażurem, a także płatki róż i dużo świec nadały romantyczny nastrój całemu wnętrzu.

 

Zieleń do ogródka.

Dziś proponujemy ciekawą aranżację, którą wykonaliśmy dla Klubu Ambasada mieszczącym się na Wrocławskim rynku, przy ul. Św. Mikołaja 8. Nasza praca, tym razem nie ograniczała się do obsadzeń zielenią, ale poproszono nas także o wykonanie, ciekawych i dopasowanych do stylu wnętrza, donic. Zwykłe, drewniane skrzynie przestylizowaliśmy na secesyjne naczynia. Całość została podkreślona, ,,przetartym” napisem ,,AMBASADA” o tej samej czcionce co szyld Pubu.  Doskonale odające klimat tego miejsca naczynia, dopełniły różnorodne rośliny o bogatym układzie i pięknych, nasyconych kolorach.

Warto odwiedzić to miejsce!Przy wyśmienitej kawie, w centrum miasta po obcować z pięknem roślin:)

polecamy!

KT STUDIO florystyki i dekoracji

 

Komunijne przyjęcie w kolorze bieli i granatu!

Dzisiejsza propozycja to dekoracja na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Kolor czystej bieli z dodatkiem mocnego, nasyconego błękitu oraz kontrastu granatu, doskonale podkreślą charakter uroczystości. Duże kompozycje na wysokich szklanych wazonach z kwiatem hortensji w roli głównej. A na stoliku przeznaczonym dla dzieci, kompozycja z wykorzystaniem biało niebieskich lizaków w kształcie kwiatków:)

Taka propozycja może zainspirować także aranżacje na przyjęcie ślubne.

Sielsko i radośnie do ślubu!

Jak wiemy róże – jasne, ciemne, pudrowe, fuksjowe … królują w wyborze kolorystyki towarzyszącej podczas ślubu.Kojarzą się nam prawie zawsze ze stylem mocno barokowym, glamour czy bajkowym, który w towarzystwie bogatych sukien i długich welonów tworzy doskonale znany nam obraz. Dziś proponujemy róż w nieco innej odsłonie. Odsłonie polnej, nastrojowej, romantycznej. Barwy różu w wyszukanych kwiatach z dodatkiem kontrastowych pomarańczy, kremowych bieli i zieleni. Do tego zestawu radosnych, polnych roślin, kosze, podkłady z brzozy, dużo zwiewnych traw i kolorowych wstążek, które dopełniają ten niepowtarzalny klimat ślubu zwariowanej romantyczki:)