Targi Ślubne styczeń 2012 Hala Stulecia

Wczoraj można było nas spotkać na Targach Ślubnych w Hali Stulecia. Wraz z Elite Wedding – profesjonalną fotografią ślubną oraz z Justyną Wróbel – niesamowitą wizażystką, tworzyliśmy zespół świadczący kompleksowe usługi ślubne. Nasze stoisko wyróżniały kontrastowe barwy czerni i bieli świetnych zdjęć, nasycone czerwienie kwiatów, a także piękne modelki w niesamowitych kreacjach oraz oryginalnym makijażu.

Biało – czarna do ślubu!

Naszą najnowszą propozycję na tegoroczny sezon ślubny, można obejrzeć w obecnym numerze dwumiesięcznika ,,Nasz Dom i Ogród – FLORA” ( styczeń – luty) nr 1(68) 2012. Jest to biało-czarna wiązanka w formie półkuli, nawiązująca formą do bukietu biedermeierowskiego. Wykonana z pięknych, białych kwiatów goździka i przyozdobiona czarnymi dodatkami w postaci naturalnych piór oraz czarnej, tiulowej wstążki. Dodatkowo w kilku miejscach można zauważyć połyskujące, przezroczyste kryształy, które dodają całości zimowego klimatu. Czerwona wstążka u rączki stanowi kontrast i ożywia monochromatyczną całość.

Najciekawsze jest to, że zobaczycie tam krok po kroku, jak realizowana jest nasza wiązanka ślubna. Możecie także zainspirować się innymi pracami naszych kolegów i koleżanek:)

Fotografie do gazety wykonał dla nas Rafał Kubiak http://rkstudio.iartist.pl/

 

pozdrawiamy,

KT STUDIO

Ekstrawaganckie wiązanki ślubne!

Ostatnio zostaliśmy poproszeni o przygotowanie kilku ciekawych propozycji wiązanek ślubnych do sesji fotograficznej organizowanej przez AtelierStudio. Nie mieliśmy żadnych ograniczeń, mogliśmy wykonać bukiety o dowolnej fantazji. Postawiliśmy więc na elegancką stylistykę glamour,w kilku zestawach kolorystycznych, a także minimalizm.

Jedna propozycja jest bardzo żywa, kontrastowa zarówno w formie jak i kolorze. Jej barwy to czerwień, czerń oraz zawsze modne w wiązankach ślubnych srebro. Drugi zestaw kwiatów to wiązanka podłużna, bardzo minimalistyczna. Kilka róż, przewiązanych metalowym, srebrnych drutem, zamiast wstążką. Ostania propozycja utrzymana w  ciepłych barwach pomarańczy. Do tego dodatki zielonych pereł oraz złotego drutu.

 


Foto na ślub!

Dziś proponujemy profesjonalne usługi fotograficzne. Niebanalne, oryginalne spojrzenie na fotografię, to pierwszy krok do udanych zdjęć. Wykorzystanie różnych technik, połączenie analogowych sprzętów z nowoczesnymi cyfrowymi to wyróżnik Rafała Kubiaka. Ślubne zdjęcia, stylizowane na zdjęcia niemalże z innej epoki, wywoływane we własnej pracowni, a nie za pomocą masowych środków. Z drugiej strony rewelacyjne, pełne koloru, nowoczesne zdjęcia reklamowe. Przekonaliśmy się o tym nie raz, kiedy pomagał nam przy naszych kwiatowych sesjach. Poniżej kilka takich zdjęć.

Dziękujemy i polecamy!!!

KT STUDIO

 

Więcej na http://rkstudio.iartist.pl/

 

Modne czerwienie do ślubu!

Czerwień, jedna z najmocniejszych, o ile nie najbardziej oddziaływająca na człowieka barwa, jest także często motywem przewodnim dekoracji na ślubach. Jej nasycona barwa, jest często wybierana jako symbol miłośny. Kojarzy nam się z kolorem życia i witalności, z energią oraz pewnością siebie. Dlatego świetnie pasuje na tak wyjątkową uroczystość jakim jest ślub. Jeśli wybieramy tak mocny w barwie kwiat, warto pomyśleć o tym, żeby forma kompozycji kwiatowych była już spokojna, bryłowa. Będzie to mocny, ale harmonijny i spójny element dekoracji.

Proponujemy dekorację , która z jednej strony jest nowoczesna i odważna w kolorze, ale oszczędna w formie.  Z drugiej strony nawiązuje do klasycznych, romantycznych zestawień, utrzymanych w biało różowym zestawie barw. Aby połączyć te dwa style, które upodobała sobie Para Młoda, podzieliliśmy te dwa światy. Z jednej strony wiązanka ślubna, dekoracja kościoła, samochodu oraz dodatki dla druhen stanowią część romantyczną. Natomiast dekoracja sali jest skupiona wokół modernistycznych, nasyconych akcentów, doskonale kontrastujących na tle stłumionym świateł świec, podczas wieczornej zabawy weselnej.