Biele i błękity na świątecznych stołach!

Proponujemy dekorację w bielach i róznych odcieniach koloru niebieskiego, aż po granat i fiolet. Prosta, ale urocza dekoracja w oryginalny sposób może dodać niepowtarzalnego charakteru naszemu stołu wigilijnemu. Odejście od kanonu świątecznych barw i form kompozycyjnych dobitnie podkreśla prostota proponowanych przez nas aranżacji. Brak świetlistych elementów typu bombki, zastępujemy matową strukturą naturalnych, papierowych dodatków. W połączeniu ze stylizowanymi naczyniami, a także wiankami wykonanymi ze świerku wprowadza nas w iście romantyczny, pełny zadumy klimat.

Świątecznie!

Proponujemy kilka świątecznych kompozycji w dwóch tonach kolorystycznych – zimnym i ciepłym. Jedne inspirowane są śnieżnym, zimowym nastrojem, kolejne w utrzymane w klasycznym zestawie barw – czerwieni i złocie. Te zróżnicowane propozycje świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Ich prosta, nieprzesadzona forma, nada świąteczny akcent, a jednocześnie nie zaburzy harmonii i minimalizmu przestrzeni, w której będzie eksponowana.

zdjęcia Rafał Kubiak

http://rkstudio.iartist.pl/

 

Świąteczne czerwienie!

Święta Bożego Narodzenia szczególnie upodobały sobie kolor czerwony i złoty. Te kolory jako symbole boskie wprowadzają nas w iście królewski nastrój. Goszcząc na naszych stołach podczas wspólnie spędzonych posiłków podkreślają ten wyjątkowy czas. Dekoracje utrzymane w tym klasycznym zestawie kolorystycznym doskonale pasują zarówno na duże jak kameralne przyjęcia.

Proponujemy zestaw kompozycji z czerwonych kwiatów, podkreślony złotymi dodatkami. Te bogate, eleganckie dekoracje celowo przełamaliśmy elementami takimi jak orzechy, pomarańcze i naturalne szyszki, nawiązując do tradycji świątecznych ozdób.

Targi Ślubne we Wrocławiu

27 listopada w  Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej odbyły Targi Ślubne, w których mieliśmy przyjemność wziąć udział. Nasze stoisko wypełniane było zarówno profesjonalną fotografią ślubną autorstwa Elite Wedding oraz pokazem stylizacji i makijażu w wykonaniu Justyny Wróbel, jak i naszymi niebanalnymi wiązankami ślubnymi.

 

 

 

 

 

Więcej o tym http://elite-wedding.blogspot.com/2011/11/elite-wedding-na-targach-slubnych.html