Zrób to Sam!

Pomysły na świąteczne kompozycje nie mają granic. Oczywiście najczęściej wybieramy standardowe kompozycje na igliwiu, z dodatkiem ozdób typu szyszki, cynamon, anyż oraz bombki. Także kolor, który najczęściej gości w naszych domach to czerwień i złoto.

Naszą propozycją jest połączenie zestawu standardowych kolorów z nowocześniejszą formą. Taka kompozycja będzie pasować zarówno do klasycznych wnętrz, jak i do nowoczesnych przestrzeni. Jest dobrym połączeniem nowoczesnej, niestandardowej formy przy jednoczesnym uszanowaniu kolorystycznej klasyki.

Proponujemy prostą kompozycję, którą możesz wykonać sam. Krok po kroku…

 

zdjęcia Rafał Kubiak

http://rkstudio.iartist.pl/

 

Ostatki jesiennych dekoracji.

Jesienne dekoracje już  niedługo zastąpią zimowe zestawy barw. Przede wszystkim świąteczne ozdoby po raz kolejny za królują w naszych domach. Dlatego jest to dobry monet na ustrojenie przyjęcia w barwy jesieni. Pełne mocnych, nasyconych barw, czerwieni i pomarańczy, wprowadzą oryginalny akcent na bufetach i stołach podczas uroczystości.

Świątecznie

Jedną z naszych świątecznych propozycji można zobaczyć w aktualnym  dwumiesięczniku ,,Nasz Dom i Ogród – FLORA” (6(67)2011).

Proponujemy w nim prostą, ale bardzo elegancką kompozycję świąteczną. Utrzymana jest w monochromatycznej tonacji, bieli i delikatnych fioletów. Jedynym akcentem jest duża, ciemno zielona bombka, umieszczona w centrum kompozycji.

Kompozycja idealnie nadaję się do nowoczesnych wnętrz. Doda uroku w biurze, czy recepcji. Jej nieco bajkowy, a jednocześnie bardzo kobiecy charakter świetnie będzie pasować w miejscach takich jak salon kosmetyczny.

Warsztaty świąteczne dla dzieci

Co roku w okolicach świąt Bożego Narodzenia, prowadzimy warsztaty dla dzieci. Naszym klientem są zazwyczaj firmy, które pragną stworzyć niepowtarzalny klimat w Mikołajki, dla dzieci swoich współpracowników.Warsztaty obejmują ozdobne malowanie bombek, a także tworzenie świątecznych ozdób. Wszyscy chętni pod naszym okiem uczą się wykonywania prostych kompozycji na stoły, wianków i ozdób do wnętrz, a także małych drobiazgów na świąteczne choinki.

Takie zajęcia wprowadzają w przedświąteczny nastrój nie tylko dzieci, ale często także dorosłych, którzy angażują się w pomoc w wykonywaniu ozdób swoim dzieciom. Jest to pretekst do tworzenia razem, w miłej, zabawnej atmosferze. Często powstają świetne prace, nacechowane własnym stylem, wizją i wyobrażeniem świąt Bożego Narodzenia przez małych twórców. Takie ozdoby są bezcenne, a wisząc na choinkach przypomną o świetnie spędzonym czasie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami.

 

Kwiaty na Pokaz Maszyn

Kwiaty w mrocznym klimacie pasującym do pofabrycznych przestrzeni.

Uroczystość utrzymana była w czarno czerwonej stylistyce, a kwiaty nie mogły odbiegać od całości wystroju.

Ciemne liście kordyliny i czerwone gerbery, do tego drobne dodatki w postaci kwiatostanów dziurawca idealnie zagrały z zestawem ciemnych obrusów i czerwonej zastawy stołów. Do tego srebrny, ozdobny drut, który oplatał kompozycje nawiązał do  industrialnego charakteru wnętrza.

Wbrew kanonom…

Dla florysty, każda realizacja wiązanki ślubnej, bądź całej oprawy kwiatowej przyjęcia, jest pretekstem do zaproponowania ,,nowych”, ,,innych” zestawów kwiatowych. Ostatnio mieliśmy okazję wykonać piękną wiązankę ślubną w mocno, malinowo – różowym kolorze. Odważy wybór Panny Młodej potęgowała granatowa wstążka, którą związane były goździki i szarozielony eukaliptus.  Cyrkonie wplecione w całość aranżacji dopełniły ten oryginalny pomysł.

Takie zestawy proponujemy wszystkim Panią, które stawiają na indywidualizm i pewność siebie:)

Klasycznie. W bieli do ślubu.

Biały kolor jest najczęściej wybierany przez Panny Młode. Symbolizuje kobiecość, niewinność i nadzieję.

Klasycznie ułożone, kwiaty w formie zbitej kuli, pasują do wielu typów urody. Zawsze wyglądają świeżo i elegancko.

Zestawy jednego gatunku kwiatów wspaniale wyglądają w połączeniu zarówno z rozbudowanymi i skromnymi sukniami ślubnymi. Kwiaty mieszane, nadają lekkiego, ażurowego wyrazu całej kompozycji. Wprowadzą biżuteryjny, piękny wygląd w zestawie  z prostą suknią ślubną.